Lentus Magna (çitli)

IMG_20141015_132211Lentus Magna (çitli) ;

Lentus Magna Çitli kollu bariyer 220 V ile çalışmaktadır. Lentus Magna gerçek çit görünümüne sahip 5 Mt. kolu ile birlikte gelir. Lentus Magna son derece şık ve sağlam yapıdadır. Lentus Magna gün içerisindeki yoğun kullanımlarınıza uygun DC motora sahiptir. Lentus Magna kırılır kol sayesinde 90° açılır. Lentus Magna çitli bariyer 5 Sn gibi bir sürede açıla bilmektedir.

Lentus Longa

b-5b65cc-longa-kollu-bariyerLentus Longa ;

Lentus Longa kollu bariyer 220 V ile çalışmaktadır. Lentus Longa kollu bariyerin 3 farklı kol uzunluğu vardır. Lentus Longa bariyerin kol uzunluk seçenekleri 4-5-6 Mt dır. Lentus longa 5 Sn gibi kısa bir sürede açılabilir. Lentus Longa’yı otopark, site giriş çıkışlarında, hastanelerde kullanabilirsiniz.

Lentus Forte

LentusLentus Forte ;

Lentus Forte kollu bariyer 220 V ile çalışmaktadır. Lentus Forte 3 mt. kol uzunluğuna sahiptir bu sayede 3 mt. geçiş alanınızın kapatılması için uygundur. Lentus Forte’nin ayarlanabilir yavaş kapanma özelliği vardır. Lentus Forte açılma hızı 1.8 Sn gibi çok kısa bir süredir oldukça hızlı bir bariyer sistemidir. Lentus Forte kollu bariyer -20C ile + 55C arasında tam performanslı çalışabilir.