Genius Bari Guard XLX 6 DC

6677_Bari_ucrenk.fwGenius Bari Guard XLX 6 DC ;

Genius Bari Guard besleme gerilimi 220 V dır. Genius Bari Guard motoru çalıştığı sırada 70 W güç üretir. Genius Bari Guard 3 A akım çekmektedir. Genius Bari Guard kollu bariyerin açılma süresi 4.2 Sn gibi kısa bir süredir. Genius Bari Guard Max. kol uzunluğu 6 Metredir. Genius Bari Guard motor ağırlığı 7.5 Kg dır.

Genius Bari Guard XLX 6 AC

6677_Bari_ucrenk.fwGenius Bari Guard XLX 6 AC ;

Genius Bari Guard besleme gerilimi 220 V dır. Genius Bari Guard motoru çalıştığı sırada 350 W güç üretir. Genius Bari Guard 1.5 A akım çekmektedir. Genius Bari Guard kollu bariyerin açılma süresi 7 Sn gibi kısa bir süredir. Genius Bari Guard Max. kol uzunluğu 7 Metredir. Genius Bari Guard motor ağırlığı 7.5 Kg dır.

Genius Simple

Simple_02Genius Simple ;

Sımple model bariyer tasarım olarak diğer bariyerlerden daha farklıdır. İki tip montaj imkanı vardır hem duvara hem yere montajı yapılabilir. Bunun yanı sıra opsiyonel olarak sunulan batarya kiti ile elektrik kesintilerinde bile çalışmaya devam edebilmektedir. Genius Simple kollu bariyer 24 V DC ile çalışmaktadır. Genius Simple çalıştığı sırada 48 W motor gücü üretmektedir. Genius otopark bariyerinin açılma süresi 3 Sn gibi kısa bir süredir. Max. kol boyu 5.5 Metredir. Genius bariyerin ağırlığı 20 Kg dır.

Lentus Forte

LentusLentus Forte ;

Lentus Forte kollu bariyer 220 V ile çalışmaktadır. Lentus Forte 3 mt. kol uzunluğuna sahiptir bu sayede 3 mt. geçiş alanınızın kapatılması için uygundur. Lentus Forte’nin ayarlanabilir yavaş kapanma özelliği vardır. Lentus Forte açılma hızı 1.8 Sn gibi çok kısa bir süredir oldukça hızlı bir bariyer sistemidir. Lentus Forte kollu bariyer -20C ile + 55C arasında tam performanslı çalışabilir.

 

Nice M7 Bar

nice-M7-BarNice M7 Bar ;

Nice M7 Bar kollu bariyer 24 V DC akımla çalışmaktadır. Nice M7 Bar’ın 3 farklı kol uzunluk seçeneği vardır bunlar 5 Metre, 6 Metre ve 7 Metredir kapatacağınız geçiş alanına uygun bariyeri seçebilirsiniz. Nice M7 Bar Hastane, Otopark, İş yerleri Vb. araç giriş çıkışının yoğun olduğu yerlerde rahatlıkla kullanılabilir. Nice M7 Bariyerin açılma süresini 6 Sn ile 10 Sn arasında istediğiniz gibi ayarlıyabilirsiniz. Nice M7 Bar’ın Robost gövdesi sayesinde 1.000.000 kez açılıp kapanmayı garanti eden geliştirilmiş yayı sayesinde daha güvenli ve daha sağlamdır.

Nice M5 Bar

nice-sbar-300x300Nice M5 Bar ;

Nice M5 Bar kollu bariyer 24 V DC akımla çalışmaktadır. Nice M5 Bar 2 farklı kol uzunluğuna sahiptir 4 Metre ve 5 Metre olarak geçiş alanlarınıza uygun olarak tercih edebilirsiniz. Nice M5 Bar yoğun kullanımlarınıza uygundur. Nice bariyerin açılma süresini 3 ile 6 Sn arasında isteğinize göre ayarlaya bilme imkanına sahiptir. Nice M5 Bar Robust gövdesi sayesinde 1.000.000 kez açılıp kapanmayı garanti eden geliştirilmiş güçlü yay yapısı sayesinde daha güçlü daha dayanıklıdır.

Nice M3 Bar

nice-M3-BarNice M3 Bar ;

Nice M3 Bar kollu bariyer 24 V DC akımla çalışmaktadır. Nice M3 Bar 3 Metre kol boyu sayesinde 3 Metrelik geçiş alanınızı kapatmaya yarar. Nice M3 Bar kolu hem sağ tarafa hemde sol tarafa kolaylıkla monte edilebilir. Nice M3 Bar’ın Robust gövdesi 1.000.000 kez açılıp kapanmayı garanti eden güçlü yayı sayesinde daha güçlü ve dayanıklıdır.

Bft Mıchelangelo Bariyer

michelangelo-80-kit-p1122-990_mediumBft Mıchelangelo ;

Bft Michelangelo kollu bariyer 8 Mt’lik bir geçiş alanını kapata bilicek uzunlukta kola sahiptir. Bariyerin çok sağlam yapısı itibariyle çarpmalara da bir o kadar dayanıklıdır. Bft Mıchelangelo kollu bariyerin çalışma voltajı 24 V dur. Çok yoğun kullanımlara uygundur. Bft Mıchelangelo kollu bariyerin kapanıp açılma süresi 8 Sn gibi kısa bir süredir.

Bft Gıotto Bariyer

bft-giotto-750x290-800x800Bft Gıotto ;

Bft Gıotto kollu bariyer 6 Mt’lik alanı kapatmayı sağlar. Bft Gıotto kollu bariyer sağlam yapısı sayesinde çarpmalara karşı dayanıklıdır. 24 V ile çalışır. Bft Gıotto açılma kapanma süresi bakımında da rakiplerine göre son derece hızlıdır açılıp kapanma hızı 2.5 Sn gibi kısa bir süredir. Bft Gıotto yoğun kullanımlarınıza da son derece elverişlidir. Hastane, Otopark, İş yerlerinde tercih edilmektedir.

Bft Moovi Bariyer

bftmoovi2-750x750Bft Moovi ;

Bft Moovi kollu bariyer dahili tip havalandırma sistemine sahiptir. Hastane, Otopark giriş çıkışlarında rahatlıkla kullanıla bilir bir üründür. 3 M den 5 M ye kadar kol uzunlukları vardır. günde 1200 Tur yapabilicek durumdadır. Bft Moovi bariyerin açılma kapanma süresi 4 Sn gibi kısa bir süredir. Bft Moovinin mekanizma ağırlı 36 Kg dır.